Jesteś tutaj: O nas

 

Ksymena Zielińska – lekarz dentysta, założyciel PROdentis

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuję się medycyna estetyczna oraz nowoczesna stomatologią. Nieustannie rozwija swój warsztat kliniczny uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej, protetyki i stomatologii estetycznej. W pracy która stała się sposobem na życie stawia na jakość, nowe trendy,nowoczesne rozwiązania oraz kompleksowe leczenie pacjentów.

Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z implantologii PSI.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, American Academy of Aesthetic Medicine, PSI- Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz ICOI - International Congress of Oral Implantologists .

Ukończyła Kaplan International Colleges w Nowym Yorku i Toronto.

Ksymena Zielińska-Wasielewska - ZnanyLekarz.pl

                                                                                                                                                                                   
Tomasz Przybył -lekarz dentysta ORTODONCJA

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym z wyróżnieniem. Dodatkowo jest absolwentem na kierunku fizjoterapia. Połączenie wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas studiów i pracy zawodowej pozwala mu na holistczne(całościowe) podejście do pacjenta.

Zajmuje się ortodoncją. Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu ortodoncji. Praca jest dla niego pasją i nieustannym wyzwaniem. Bardzo duży nacisk kładzie na szczegółową diagnostykę i stabilne efekty leczenia.

Zdobywał doświadczenie m.in. u Dr Ali S. Hussain, Delaware Orthodontics, USA.

                                                    

 

Zapraszamy na konsultację

W PROdentis zadbamy o Twój uśmiech PROfesjonalnie